بلاگ

انتخاب اسباب بازى مناسب

کوله پشتی

ويژگي يك اسباب بازى خوبي كه باعث پرورش خلاقيت در كودكانميشود

بسیاری از اسباب‌بازی‌های جذاب و پیشرفته‌ی الکترونیکی و روباتیک، برای کودک تنها جنبه‌ی سرگرمی دارند. دربسیاری از موارد، کودک تنها تماشاگر آ‌ن‌هاست و خود در کارکرد آن‌ها هیچ نقشی ایفا نمی‌کند. شاید بسیاریگمان‌کنند که با خرید چنین اسباب بازی های گران قیمتی به فرزند خود توجه و رسیدگی بیشتری کرده‌اند، اما درحقیقت این اسباب بازی ها کمترین تأثیر را در ارضای حس کنجکاوی و خلاقیت فرزند شما دارند. ویژگی اسباب بازیخوب این است که ترجیحا کودک بتواند همه‌ی بخش‌های آن‌را لمس کند، قطعات را از هم جدا کند یا آن را تغییر شکلدهد.

پيشنهاد آرتور به شما:

انواع مواد مثل شن، گل رس، خمیربازی، لگوها و قطعاتی که می‌توان با آن‌ها اشیاء و اشکال گوناگونی ساخت، همهدر رشد خلاقیت کودک مؤثرند. لزومی ندارد اشیایی که کودک با آن‌ها بازی می‌کند، صرفا با هدف بازی تولیدشده‌باشند. کودکان به بسیاری از اشیایی که در متن زندگی و در دست والدین می‌بینند علاقه نشان می‌دهند.

یک کارتن مقوایی که کودک بتواند داخل آن برود، می‌تواند در تخیل او حکم یک قایق، ماشین یا خانه را داشته باشد. کودک می‌تواند چند بالش روی هم بچیند و یا از یک ملحفه به عنوان دیوار خانه‌ی خود استفاده کند. یک جعبه‌ی کفش،وسایل آشپزی مثل ملاقه و آبکش یا هر شیء ساده و دم‌دستی دیگری می‌تواند لذت‌بخش‌ترین اسباب بازی برای کودکباشد که آن را با تخیل خود بیامیزد و ساعت‌ها با آن سرگرم شود.

در مجموع شركت آرتور سعي در استفاده از اسباب بازى هايي در محصولات شانسي خود دارد كه بيشترين ميزانتأثير در خلاقيت كودكان را داشته باشد.

پيشنهاد ما به شما شانسى مدل كوله پشتي آرتور ميباشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *